Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Nawiązanie współpracy Valsir – WILiGZ AGH

W dniu 26 listopada podczas spotkania zarządów obydwu jednostek w osobach – Prezes Valsir Polska – Barbara Rosek oraz Dziekana WILiGZ prof. Marka Cały podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami a Valsir Polska.

Nowe partnerstwo, które zostało nawiązane pomiędzy firmą Valsir a uczelnią jest kolejnym krokiem w budowaniu międzynarodowej współpracy nauki z przemysłem. Partnerstwo zostało nawiązane w celu wzajemnego rozwoju i współpracy oraz wykorzystania innowacji w swoich dziedzinach.

Obie strony wnoszą do stołu swój własny zestaw umiejętności i wiedzy, co sprawia, że jest to relacja korzystna dla obu stron.

Partnerstwo jest napędzane przez innowacje w obu dziedzinach, dlatego zgodzili się na współpracę, aby wykorzystać swoją wiedzę ekspercką w zakresie rozwoju technologicznego.

Valsir – firma ceniąca rozwój i innowacje

Valsir Polska jest solidnie ugruntowaną i mocno rozwijającą się firmą na rynku sanitarnym, grzewczym oraz HVAC. Jako sposób dywersyfikacji swoich produktów oraz usług względem obecnie istniejących rozwiązań zarząd Valsir Polska stawia na utrzymanie najwyższego poziomu jakości. Valsir wierzy w siłę innowacji i dlatego nieustannie inwestuje w badania i rozwój.

Jednym z ważniejszych elementów działalności firmy jest współpraca ze środowiskiem naukowym oraz działania szkoleniowe, które oparte są na wymianie wiedzy i zdobytego doświadczenia.

Rozwój korzyści współpracy

Rozwój jest kluczową częścią każdej edukacji. Konieczne jest, aby uczniowie nauczyli się stosować swoją wiedzę w realnym świecie i łączyć teorię z praktyką. Jednym ze sposobów na to jest umożliwienie uczniom odwiedzenia miejsc pracy i porozmawiania z profesjonalistami w wybranej przez nich dziedzinie. Porozumienie zapewnia studentom Wydziału udział w wyjazdach do oddziału firmy VALSIR w Skawinie. Podczas spotkania przedstawiciele Firmy prezentują szereg zagadnień związanych z branżą HVAC oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Wyjazdy studentów mają pozwolić na zapoznanie się z funkcjonowaniem części produkcyjnej oraz magazynowej oddziału w Skawinie.

 

Poniedziałek, 27 grudnia 2021

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK