Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Sezon kolarski 2024 rozpoczęty!

Valsir jest oficjalnym sponsorem najważniejszych zawodów kolarskich na scenie włoskiej i międzynarodowej… po Strade Bianche i Milano-Torino będziemy obecni na wszystkich „wyścigach klasycznych” – Tirreno... Czytaj dalej »

Tour de Pologne: do zobaczenia za rok!

Jubileuszowa 80-ta edycja UCI World Tour Tour de Pologne już za nami. Valsir jako dumny partner tego najważniejszego kolarskiego wydarzenia w naszym kraju, był obecny... Czytaj dalej »

Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci

W duchu sportowych emocji, Valsir który od lat ma  zakorzenione zamiłowanie do kolarstwa tym razem zaznaczył swój udział w Wielkiej Wyprawie Maluchów z Bielska Białej... Czytaj dalej »

Edycja Rowerowego Maja 2023 już za nami

Valsir kolejny już rok z rzędu angażuje się w lokalną akcję, jaką jest Rowerowy Maj, promującą zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych... Czytaj dalej »

Wspieramy XX Jubileuszowy Bieg Skawiński

Gratulacje dla wszystkich uczestników XX Jubileuszowego Biegu Skawińskiego, który odbył się w niedzielę 14 Maja. Jest nam niezmiernie miło, że Valsir miał możliwość wsparcia tak... Czytaj dalej »

Valsir partnerem 80. edycji Tour de Pologne

Valsir, któremu bliskie są wartości przekazywane przez kolarstwo już trzeci rok z rzędu będzie współpracować z Tour de Pologne. Pasja do kolarstwa, dbałość o zrównoważony... Czytaj dalej »

ISH 2023 – Wielkie nowości już wkrótce!

Od wydarzenia dzieli nas nieco ponad miesiąc, a mamy wiele nowości do pokazania! Jedno z największych międzynarodowych wydarzeń poświęconych sektorowi HVAC oraz odpowiedzialnemu zarządzaniu wodą... Czytaj dalej »

Sonny Colbrelli testimonial Valsir w 2023 i 2024 roku

Z dumą ogłaszamy, że w latach 2023-2024 kolejny wielki mistrz kolarski będzie oficjalnym testimonial Valsir: mowa tu o Sonny Colbrelli z Valsabbia! „Kobra” z Casto,... Czytaj dalej »

Valsir i WMRA ponownie razem w 2023 i 2024 roku

Po wspaniałych doświadczeniach z Pucharu Świata w Biegach Górskich 2022, Valsir i WMRA z radością ogłaszają, że ich partnerstwo zostanie przedłużone na kolejne dwa lata!... Czytaj dalej »

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK