Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

ISH 2023 – Wielkie nowości już wkrótce!

Od wydarzenia dzieli nas nieco ponad miesiąc, a mamy wiele nowości do pokazania! Jedno z największych międzynarodowych wydarzeń poświęconych sektorowi HVAC oraz odpowiedzialnemu zarządzaniu wodą... Czytaj dalej »

Sonny Colbrelli testimonial Valsir w 2023 i 2024 roku

Z dumą ogłaszamy, że w latach 2023-2024 kolejny wielki mistrz kolarski będzie oficjalnym testimonial Valsir: mowa tu o Sonny Colbrelli z Valsabbia! „Kobra” z Casto,... Czytaj dalej »

Valsir i WMRA ponownie razem w 2023 i 2024 roku

Po wspaniałych doświadczeniach z Pucharu Świata w Biegach Górskich 2022, Valsir i WMRA z radością ogłaszają, że ich partnerstwo zostanie przedłużone na kolejne dwa lata!... Czytaj dalej »

Valsir Skawina – start 7-go etapu Tour de Pologne 2022

Dzień, na który czekaliśmy od momentu ogłoszenia trasy 79. Tour de Pologne już za nami. Ależ to były emocje! Zakład Valsir w Skawinie jeszcze nigdy... Czytaj dalej »

Tour de Pologne 2022 – relacja ze spotkania w Krakowie 3 czerwiec

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia, podczas którego rozgrzewaliśmy emocje przed startem 79. Tour de Pologne. A w szczególności finałowego, siódmego etapu, który rozpocznie... Czytaj dalej »

Czesław Lang: z firmą Valsir łączą mnie przyjacielskie stosunki

Już 5 sierpnia, finałowy etap 79. Tour de Pologne wyruszy spod siedziby Valsir Polska. Czesław Lang – dyrektor wyścigu i ambasador polskiego kolarstwa na świecie,... Czytaj dalej »

Współpraca Valsir Polska z Tour de Pologne 2022

Dumni z partnerstwa z Tour de Pologne. To już kolejny rok zaangażowania Valsir Polska w promowanie podstawowych wartości świata kolarskiego. Dlatego tak ważne są dla... Czytaj dalej »

Rowerowy Maj 2022

Już wiecie, że rowery ta nasza największa pasja 💙🚲, a Valsir kieruje się zasadą „think global, act local”. Dlatego w tym roku po raz pierwszy... Czytaj dalej »

Valsir i Puchar Świata WMRA 2022

Z wielką radością pragniemy ogłosić sponsorowanie Pucharu Świata w Biegach Górskich WMRA 2022, który w tym roku oficjalnie przyjmuje nazwę Valsir Mountain Running World Cup.... Czytaj dalej »

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK