Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Niezwykła grupa firm międzynarodowych

Valsir Polska

Valsir Polska to firma z ponad 20- letnim doświadczeniem na polskim rynku w branży sanitarno-grzewczej z  zakładem produkcyjno-handlowym w Skawinie k/Krakowa.

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja rur wodociągowych, kanalizacji niskoszumowej, spłuczek podtynkowych, odwodnienia dachów, rekuperacji i kompletnego systemu ogrzewania podłogowego.

Firma Valsir Polska należy do grupy spółek VALSIR z centralą w północnych Włoszech.

Gdy siła tkwi w liczbach

Firma Valsir S.p.A. została założona w 1987 roku we Włoszech, w oparciu o precyzyjną strategię przyjętą przez Grupę Silmar – holding, który jest liderem na rynku sanitarnym i grzewczym z obrotami sięgającymi powyżej 900 milionów Euro i 2,600 pracownikami – z fabrykami we Włoszech, w regionie Valsabbia na północ od Brescia oraz za granicą w Portugalii, Polsce, Rosji, Rumunii, Ukrainie, Francji i RPA.

Obecnie Valsir to solidna i mocno rozwijająca się firma w grupie, której prawdziwe punkty spójności i siły związane są z głębokim poczuciem współpracy i udziałem konkretnych umiejętności zawodowych każdego pojedynczego składnika.

Valsir obecnie

Włoskie zarządzanie i dusza. Globalna koncentracja.

Siedziba Valsir zlokalizowana w miejscowości Vestone, w regionie Valsabbia, na trasie prowadzącej od jeziora Garda do Dolomitów Brenta.

To właśnie tutaj zostały zdefiniowane strategie tej globalnie zorientowanej firmy, z udziałem umów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć w Europie, Azji i Afryce.

Wzrost gospodarczy, rozwój technologiczny, dążenie do jakości, bieżące prace badawcze, działania w projektach, silna obecność na rynkach europejskich oraz w pozostałej części świata, to elementy, które kierowały i nadal kierują polityką Valsir.

Produkcja i odziały logistyczne

Nieustannie rozbudowująca się firma

Valsir – centrala

Vestone (BS) (Włochy)

Valsir – fabryka Vobarno

Vobarno (BS) (Włochy)

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK