Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Nieustanne innowacje dla przewagi konkurencyjnej

Innowacyjność i duch przedsiębiorczości – ten drugi rozumiany jako zdolność do identyfikacji i wykorzystania nowych możliwości biznesowych – stanowią kluczowe umiejętności dla przyszłego rozwoju firmy i pobudzenia całej gospodarki.

Valsir wierzy w siłę innowacji i dlatego co roku inwestuje około 3,5% obrotu na badania i rozwój. Efekt starań w tej dziedzinie można zauważyć w 16 różnych liniach produktowych z ponad sześcioma tysiącami artykułów i ponad 30 patentach europejskich, opracowanych przez zespół wyspecjalizowanych inżynierów i techników, korzystających z dobrze wyposażonych laboratoriów mających na celu przygotowanie prototypów oraz testowanie nowych produktów, które podlegają testom w skrajnych warunkach znacznie wykraczającym poza wymagania najsurowszych norm międzynarodowych.

Rozwój technologiczny, wiąże się również z dogłębną znajomością zakładów produkcyjnych i zachodzących w nich procesach; zaczynając od jego wydajności a tym samym od jego zaprojektowania. W Valsir poszczególne linie produkcyjne i ich elementy, są projektowane i konstruowane dzięki ogromnemu doświadczeniu pracowników, które umożliwia śledzić wszystkie fazy procesu innowacji, a także dzięki szerokiemu zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Wszystko to jednak nie jest dla nas wystarczające. Ponieważ w Valsir nauka nigdy się nie kończy.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK