Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Filozofia Valsir:

Jakość w hydraulice

Uważamy, że aby być konkurencyjnym na coraz bardziej wymagającym rynku, konieczne jest utrzymanie najwyższego poziomu jakości. W związku z tym kamieniem węgielnym filozofii Valsir jest dbałość o jakość, o czym świadczy certyfikat ISO 9001.

Valsir był pierwszą firmą we Włoszech i jedną z pierwszych w Europie, która w sektorze sanitarnym i grzewczym w lutym 2011 roku uzyskała certyfikat ISO 9001.

Ponad 170 atestów na produkty (ostatnia aktualizacja 02.01.2015) potwierdzają jakość produktów Valsir. Jest to dodatkowa gwarancja niezawodności produktów z poświadczeniem nie tylko producenta, ale również uprawnionych Instytutów, zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Certyfikacja na ponad 170 atestów oznacza, że jesteśmy wizytowani kilka razy w roku przez każdy Instytutu Certyfikujący, a produkcja jest stale monitorowana.

Laboratoria High-Tech

Kilka lat temu Valsir zbudował własne laboratoria kontroli jakości w celu utrzymania wysokich standardów jakości. Laboratoria są stale modernizowane zgodnie z najnowszymi technologiami i są jednymi z najbardziej zaawansowanych w branży wodno-kanalizacyjnej i grzewczej.

Każdy pojedynczy element jest poddawany testom, które wykraczają daleko poza wymagania najsurowszych norm. Na przykład spłuczka przechodzi test na 600.000 cykli pomimo standardu wymagającego w tym teście „tylko” 200.000 cykli.

Ponadto, w trakcie procesu produkcyjnego z każdego działu pobierane są losowo próbki i poddawane najsurowszym badaniom laboratoryjnym.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK