Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Akademia Valsir

W Valsir przyszłość nie jest improwizacją, ale jest budowana dzień po dniu.

W Valsir, jesteśmy przekonani, że działania szkoleniowe, które są oparte na wymianie wiedzy i zdobytych doświadczeniach jak również techniczne oraz technologiczne aspekty produktów mogą pomóc uzyskać uczestnikom znaczną przewagę w dłuższej perspektywie.

Z tego powodu, że przez ostatnie 25 lat szkolenia były jednym z ważniejszych elementów działalności w Valsir, powstała Akademia Szkoleniowa Valsir wspierająca rozwój zawodowy swoich współpracowników, klientów i partnerów oferując szeroki wybór kursów i duży zakres specjalistycznych programów szkoleniowych.

W celu maksymalnego zadowolenia partnerów działalność szkoleniowa Valsir prowadzona jest również na terenie Polski. Co zapewnia podnoszenie kwalifikacji również tym firmom, które nie mają możliwości uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych na miejscu w Akademii Szkoleniowej Valsir.

Ponieważ w Valsir przyszłość nie jest improwizacją, ale jest budowana dzień po dniu.

Nasze walory

Solidność

szkolenia potwierdzające nasze doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte przez ponad 25 lat działalności.

Zespół

wspólna praca z pasją i entuzjazmem, aby uzyskiwać rzeczywistą poprawę w codziennej działalności.

Przejrzystość

dokładny i przejrzysty dialog z uczestnikami, którego celem jest poszerzanie wiedzy.

Zrównoważony rozwój

etyczne i zrównoważone podejście rynkowe, które szanuje człowieka i środowisko naturalne.

Struktura

Sercem Valsir Akademii jest siedzibia firmy w Vestone, w regionie Val Sabbia, zaledwie kilka kilometrów od jeziora Garda.

Obiekt został całkowicie zmodernizowany w 2014 roku i obejmuje 5 sal z łączną ilością miejsc siedzących dla ponad 130 uczestników, w tym:

  • Sala multimedialna ze sprzętem do prowadzenia wideokonferencji.
  • Pomieszczenie treningowe zaprojektowane specjalnie dla projektantów, z instalacjami, które demonstrują kluczowe punkty systemów stworzonych z produktów Valsir.
  • Pomieszczenie przeznaczone specjalnie na kursy z korzystaniem oprogramowania Silvestro®, z laptopami dla uczestników i kabiny symultaniczne.
  • Sala konferencyjna, która może pomieścić 85 osób, i zaspokoić potrzeby dużych grup.

Vobarno - centrum logistyczne i produkcji

W dniu 22 sierpnia 2012 roku, w niespełna rok od rozpoczęcia prac nad jej fundamentami, centrum logistyczno – produkcyjne Vobarno zostało ukończone i oddane do użytku.

Na powierzchni ponad 75.000 m2 została umieszczona produkcja 4 linii produktów dla systemów kanalizacji Valsir, rur wielowarstwowych Pexal® i Mixal® i centrum logistyczne. Budynek (jeden z pierwszych w Europie, który uzyskał w rankingu efektywności energetycznej klasę A) jest rzadkim przykładem efektywności technologicznej pracującej dla środowiska: 30% zapotrzebowania na energię w rzeczywistości są zapewnione z zasobów odnawialnych jednocześnie wszystkie etapy produkcji analizowano mając na celu wyeliminowanie nieefektywności i straty.

Wizyta w centrum logistyczno-produkcyjnych i laboratoriach Valsir jest integralną częścią większości szkoleń.

Uczestnictwo w kursach

Poszczególne moduły szkoleniowe są zaprojektowane tak, aby były elastyczne i zorientowane wokół potrzeb naszych partnerów. Kursy z instalatorami, zarówno wewnętrzne jaki i lokalnie zewnętrznie, organizowane są we współpracy z naszymi sprzedawcami i przedstawicielami handlowymi, którzy nas wspierają w koordynowaniu zapisów oraz w ustalaniu celów dla każdego spotkania.

Kursy dla projektantów, organizowane są z naszymi przedstawicielami, którzy są zawsze dobrze poinformowani na temat planowanych szkoleń.

Valsir organizuje także konwencje na najbardziej aktualne tematy dla przemysłu sanitarnego i grzewczego we współpracy z organizacjami zawodowymi i stowarzyszeniami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzących zaplanowanych wydarzeń odwiedź naszą stronę lub zapytaj dystrybutora lub naszego przedstawiciela handlowego w okolicy.

Uczestnictwo w kursach organizowanych przez Valsir jest bezpłatne.

Oferty szkoleń

Akademia Valsir oferuje szereg standardowych kursów, które koncentrują się na najnowszej technologii i jej zastosowaniach.

Programy mogą być również spersonalizowane w zależności od specyficznych potrzeb szkoleniowych.

Poszczególne wydarzenia szkoleniowe organizowane są cyklicznie w całym kraju, a także sesje treningowe na miejscu z grupami instalatorów.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK