Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Rowerowy Maj 2022

Już wiecie, że rowery ta nasza największa pasja 💙🚲, a Valsir kieruje się zasadą „think global, act local”. Dlatego w tym roku po raz pierwszy zaangażowaliśmy się jako sponsor główny w piękną inicjatywę, jaką jest Rowerowy Maj!

Przez cały miesiąc dzieciaki w Skawinie dzielnie dojeżdżały do szkoły na rowerach, hulajnogach i rolkach, dołączyli do nich również nauczyciele!

W sobotę 4 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w finale akcji na skawińskim rynku, gdzie wspólnie z Burmistrzem Miasta Skawina wręczyliśmy ufundowane przez nas nagrody. Aby urozmaicić czas przybyłym mieszkańcom, zorganizowaliśmy trialowe show, które na wszystkich zrobiło potężne wrażenie! Swoich sił na specjalnym torze mogło spróbować każde dziecko, otrzymując za próbę akrobacji bidony oraz materiałowe kominy brandowane naszym logiem 😊

Uwielbiamy rozbudzać ducha sportu u dzieci i młodzieży! A to był dopiero przedsmak emocji, które czekają nas 5 sierpnia. Wówczas wszyscy w Skawinie będziemy kibicować kolarzom na starcie 7. etapu Tour de Pologne!

 

Czwartek, 09 czerwca 2022

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK