Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

SuperBike 2017: Valsir sponsorem Ducati

Marka Valsir na motorach Melandri i Davies

Valsir SpA ogłasza nową współpracę jako oficjalny sponsor Ducati Racing Team.

Valsir i Ducati, tak jak w roku 2014

Marka Valsir na motocyklach Ducati nie jest nowością. W 2014 roku Ducati sponsorowane przez Valsir sięgnęło zwycięstwa w Mistrzostwach Świata.

Valsir interesuje się mistrzostwami motocyklowymi, a partnerstwo między dwoma znakomitymi włoskimi partnerami zostało w tym roku odnowione, przez co Valsir znowu powraca na tory wyścigowe.

Marka Valsir będzie widoczna na nowych motocyklach Panigale 1199 R – włoskiego motocyklisty Marco Melandri oraz brytyjskiego Chaza Daviesa – na kombinezonach kierowców oraz materiałach Ducati Corse podczas wszystkich 13-stu zaplanowanych wyścigów będzie można zobaczyć barwy Valsir.

«To partnerstwo z Ducati Corse – mówi Simone Niboli, Dyrektor ds. Marketingu Valsir – zapoczątkowało drogocenną współpracę, która sprawia, że jesteśmy niezwykle dumnymi i pełni entuzjazmu. Wymiar międzynarodowy, pasja, praca zespołowa i innowacje identyfikują naszą wizję bycia firmą i doskonale odzwierciedlają kluczowe wartości charakteryzujące Ducati, które sprawiły, że marka Borgo Panigale jest absolutnie wyjątkowa. Valsir i Ducati to dwie włoskie znamienitości, które chcą być bohaterami w 2017 roku.».

Czwartek, 09 marca 2017

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK