Systemy wodno-kanalizacyjne
Ogrzewanie podłogowe
Spłuczki

Valsir partnerem 80. edycji Tour de Pologne

Valsir, któremu bliskie są wartości przekazywane przez kolarstwo już trzeci rok z rzędu będzie współpracować z Tour de Pologne.

Pasja do kolarstwa, dbałość o zrównoważony rozwój, doskonałość w produkcji zaawansowanych systemów sanitarno-grzewczych to cechy wyróżniające firmę Valsir, która od dawna wspiera imprezy sportowe o międzynarodowej renomie i jest bez wątpienia jednym ze światowych liderów w branży sanitarnej. W ubiegłym roku, to właśnie spod siedziby polskiego oddziału Valsir, kolarze wyruszyli na trasę siódmego, finałowego etapu do Krakowa.

Wyjątkowy ambasador Valsir, włoski kolarz Sonny Colbrelli, wyjaśnia dlaczego inwestowanie w kolarstwo przez przedsiębiorców jest takie ważne – Jestem dumny, że mogę przekazywać wartości Valsir na świecie – mówi mistrz z Brescii. – To firma, która narodziła się i rozwinęła w mojej okolicy i widziałem, jak cenna była ich rola w rozwoju sportu. Firma wspiera kolarstwo, nie tylko na poziomie zawodowym, ale także na poziomie amatorskim i młodzieżowym. To sprawia, że jestem jeszcze bardziej dumny z tej współpracy.

–  Osoby, które tworzą firmę Valsir znam od dawna. Bardzo się cieszę, że dzięki udanej współpracy przy organizacji etapu 79. Tour de Pologne, ponownie będziemy razem działać na rzecz 80. Tour de Pologne. – podsumowuje Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy i organizator wyścigu.

–  Valsir od lat jest związany z kolarstwem i cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli dzielić nasze sportowe pasje. Jako wiodąca firma w branży przywiązujemy ogromną wagę do jakości. Dlatego chcemy współpracować z najlepszymi i wyznaczać nowe standardy zupełnie  jak organizatorzy Tour de Pologne – mówi Barbara Rosek, Członek Zarządu Valsir Polska.

Mattia Gandini, dyrektor marketingu Valsir, potwierdza, dlaczego marka zdecydowała się wspierać kolarstwo – Nasza firma głęboko wierzy w wartości, które uosabia i reprezentuje sport, a w szczególności kolarstwo. To trudna dyscyplina, w której praca całego zespołu prowadzi do zwycięstwa. To samo dotyczy naszej firmy: zaangażowanie każdego pracownika decyduje o wszystkich naszych sukcesach.

Valsir z Tour de Pologne oprócz partnerstwa łączą również emocje. To jeden z największych europejskich wyścigów etapowych, który co roku przyciąga tysiące zagorzałych kibiców i najlepszych kolarzy rywalizujących na arenie międzynarodowej.

Polski wyścig o randze UCI World Tour jest jedną z największych jednotygodniowych imprez w Europie. Przyciągającą co roku tysiące fanów i najlepszych międzynarodowych kolarzy,  co potwierdza Sonny Colbrelli – Mam wspaniałe wspomnienia z Tour de Pologne, mimo że byłem bardzo młody od razu uderzyła mnie kolorowa i radosna atmosfera tego wyścigu, który potrafi przyciągnąć imponującą liczbę widzów. Etapem, który najbardziej mnie zafascynował – mimo że był poza moim zasięgiem – był ten w Zakopanem. Miasto i sceneria zapierały dech w piersiach. Wyścig jest niewątpliwie bardzo popularny i jako kolarzowi zawsze miło jest widzieć kibiców wypełniających ulice entuzjazmem i pasją.

Jubileuszowa edycja rozpocznie się 29 lipca w Poznaniu, skąd kolarze wyruszą na polskie szosy do Krakowa, gdzie 4 sierpnia poznamy zwycięzcę 80. Tour de Pologne.

Czwartek, 27 kwietnia 2023

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK